Wiesz jak wiele tracisz każdego dnia nie wykonując żadnej, systematycznej czynności? Wiesz czym jest produkt bez reklamy? Wiesz czym jest usługa, o której nikt nie wie? Wiesz czym jest relacja, której się nie tworzy? Wszystko to osiągniesz pisząc artykuły.

Wyobraź sobie, że Twoje artykuły są znajdowane wszędzie. Każdy internauta szukając czegoś, co dotyczy branży, w której działasz znajduje Twoje artykuły. Te artykuły sprawiają, że czytelnik poznaje Cię, buduje sobie obraz Ciebie jako znawcy tematu, osoby kompetentnej, znającej się na opisywanym zagadnieniu. Automatycznie w jego głowie powstaje skojarzenie z Tobą jako ekspertem, znawcą w tej dziedzinie.

Andrzej Wójcicki dializaDodatkowo każdy z tych artykułów dostarczając wiedzy, rozwiązań dla czytelników sprawia, że nawiązuje się relacja między autorem, a czytającym. Ty dajesz coś czytelnikowi, praktyczne porady, sposoby rozwiązania jego problemów, pomagasz mu. Sprawiasz, że czuje się lepiej, dzięki Twojej wiedzy, lepiej na siebie patrzy. Rodzi się nieświadome poczucie wdzięczności. Przestajesz być anonimowy, zaczynasz zyskiwać w oczach użytkownika, on Ci zaczyna ufać, lubić, a to podstawa do tego, by nawiązać dobrą relację konsumencką. Jeden z takich poradników możesz pobrać klikając w ten link. To świetny przykład pokazujący to o czym przed chwilą przeczytałeś.

To wszystko dają Ci fachowe i dobrze napisane artykuły regularnie publikowane na Twojej stronie i nie tylko na niej. Chodzi o to, aby Twoja strona była bogata w treść, ciekawa dla klientów, ale też aby była popularna w internecie.

Ale co zrobić kiedy nie potrafisz tak pisać? Albo nie masz czasu czy po prostu ochoty? Aby efekt był osiągnięty i utrzymany trzeba napisać wiele artykułów i później pisać je względnie regularnie, a to nie dla każdego jest osiągalne. Tutaj właśnie przychodzą z pomocą copywriterzy. Możesz zatrudnić taką osobę, która będzie dla Ciebie tworzyła treść w internecie na Twoich stronach internetowych. Czy to się opłaca? Zdecydowanie tak, bo za jeden pojedynczy artykuł na bloga zapłacisz około 100zł, to taki artykuł będzie pracował dla Ciebie cały czas przez wiele, wiele lat. Tak długo jak długo będzie istniała Twoja strona internetowa.