Witaj drogi czytelniku,

Na przestrzeni ostatnich kilkunastu lat wiele się wydarzyło. To, że podjąłem taką, a nie inną decyzję 12 lat temu miało wpływ między innymi to co już opisałem w mojej historii, którą przeczytasz tutaj. Od razu chcę zaznaczyć, że piszę o moich i mojej żony osiągnięciach nie po to aby się przechwalać. Pragnę tylko zwrócić uwagę, że warto marzyć i podążać za marzeniami. Mam nadzieje, że to co się będzie ukazywać na tej stronie posłuży jako inspiracja dla każdego, kto podąża za swoimi marzeniami.

Nasze marzenia

Marzenia są bardzo ważne w życiu. Moim zdaniem trzeba mieć nieustannie cel, do którego się dąży. Jeśli go osiągniesz to wyznaczasz sobie kolejny i kolejny. Zobacz co dzieje się z niektórymi wybitnymi sportowcami, którzy osiągają wszystko w swojej karierze. Przez kilka, a nawet kilkanaście lat ciężko trenują i podporządkowują swoje życie aby osiągnąć cel. Tym celem może być mistrzostwo świata, złoty medal olimpijski itp. Wielu sportowców, którzy osiągają wszystko o czym można tylko pomarzyć w swojej dyscyplinie wpada w depresje. Dlaczego? Ponieważ po osiągnięciu celu i zrealizowaniu marzenia, nie mają kolejnego. Dlatego ważne jest aby wciąż wyznaczać sobie cel i podążać za nim. Warto mieć marzenia.

Moim marzeniem było mieć swój własny dom, otoczony pięknym i zadbanym ogrodem i luksusowy samochód. To były moje największe marzenia. Moja żona od zawsze uwielbiała kwiaty i podróże, dlatego też z tym były powiązane jej marzenia. Chciała zwiedzić wiele pięknych zakątków zarówno w naszym kraju jak i w różnych miejscach na świecie. To były od zawsze jej cele za którymi podąża do dziś.

Marzenia są do spełnienia

Na dzień dzisiejszy zwiedziliśmy niezliczoną ilość wspaniałych miejsc w naszym kraju. Podróżujemy po świecie, byliśmy wielokrotnie w Finlandii, a także zobaczyliśmy krąg polarny. Odwiedziliśmy takie kraje jak Grecja, Kreta, Hiszpania, Słowacja, Czechy, Egipt itd. Uwierz mi, że wiele można by było napisać o każdym z tych miejsc i wyjazdów. To były chwile i miejsca, które zapierają dech w piersiach.

Ponadto posiadamy piękny dom wokół którego mam wspaniały ogród. Dom jest z jednej strony otoczony lasem, dzięki temu mamy niepowtarzalny kontakt z naturą i przyrodą. Możesz mi wierzyć, albo i nie, ale dla mnie to coś wspaniałego. Coś czego nie da się tak zwyczajnie opisać, trzeba to poczuć i delektować się tym.

W ciągu 12 lat współpracy z firmą, w ramach programu samochodowego odebraliśmy 8 nowych, luksusowych samochodów. Ostatnim naszym samochodem, który odebraliśmy jest Lexus NX Sport. Wrażenia z jazdy tym samochodem są nieziemskie.

Jak to osiągnęliśmy?

Andrzej Wójcicki dializaMieliśmy marzenia, wyznaczyliśmy sobie cele i poprzez pracę to zrealizowaliśmy. Nie ma tu nic magicznego, nie jest to kwestia szczęścia i nic nie dzieje się przypadkiem. Po prostu każde marzenie jest do spełnienia jeśli wyznaczysz odpowiednio jasno cele i weźmiesz się do pracy aby je zrealizować. Wszystko można osiągnąć, co tylko się chce, nie wolno się ograniczać. Każdy ma prawdo do szczęścia i wspaniałego życia. Wyznacz sobie cele, a poprzez pracę zrealizujesz je. Mam dla Ciebie ebooka, który z całą pewnością pomoże Ci w tym. Wejdź tutaj, aby go pobrać.